Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Реклама Яндекс Директ

У контекстній рекламі ми працюємо не тільки з Google Ads, але і з Яндекс Директ, так як надаємо свої послуги віддалено по всьому світу, в тому числі і в країнах СНД - Білорусь, Молдова, Росія, Казахстан, де власне Яндекс Директ і популярний.

Реклама Яндекс Директ

Контекстна реклама в Яндекс Директ

Це платне розміщення в пошуковій системі Яндекс і тематичних сайтах, де розміщений блок платних оголошень.

Станом на 2018 рік частка Яндекс в Україні по нашій аналітиці займає до 5%, що ставить під сумнів доцільність реклами яндекс директ в Україні. Після закриття яндекса в Україні, ми ще деякий час намагалися працювати, але якість трафіку значно погіршилася, швидше за все це пов'язано з vpn сервісами і підміною ip адрес.

яндекс реклама

Цю статтю ми написали, щоб наші клієнти розуміли - ми, як і раніше спеціалізуємося на рекламі в Яндексі, але не на території України. Ми успішно ведемо контекстну рекламу Яндекс директ в Москві і області, СПб (Санкт-Петербурзі), Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі, Уфі та інших містах Росії. Знання і досвід підтверджені сертифікацією фахівця в пошуковій системі.

Сертифікат

Про засади нашої роботи Ви можете прочитати на сторінці – контекстна реклама та веб-аналітика. Замовити рекламу Яндекс Директ Ви можете, залишивши заявку на сайті або зв'язатися з нами по пошті, або через viber контактного телефону.