Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Просування сайтів

з аналітикою, масштабуванням і програмуванням

Отримайте максимум клієнтів за доступною ціною!

У вас є сайт?

Запуск реклами за 3 дні!

Перші продажі через 7 днів!

Ціна клієнта від 50 грн.

У Вас ще немає сайту? Є рішення!

создание сайта одесса

1. Створюємо сайт

Сайт, що продає для отримання максимальної конверсії від просування

seo оптимизация сайта

2. Оптимізуємо під SEO

Про органіку забувати не варто, дешевий трафік Вам не завадить

продвижение сайта

3. Запускаємо просування

Натискаємо кнопку "ПУСК" - запускаємо потужну рекламу в мережі для залучення продажів

раскрутка сайта

4. Отримуємо зростання продажів

Конверсія від 2%
Ціна конверсії від 50 грн.
Загальне зростання продажів від 30%

На кожному етапі Ми створюємо систему, яка буде стабільно залучати продаж в Ваш бізнес

Просування сайту на результат

Основними платформами просування в інтернеті для України сьогодні є: Google - 50% и Facebook - 50%. У кожній з цих платформ є безліч типів кампаній, свої індивідуальні алгоритми і тонкощі просування.

Саме тому ми використовуємо комплексне просування, щоб максимально охопити Ваших клієнтів і привести їх у Ваш бізнес.

Як це працює?

Надішліть заявку, щоб дізнатися, як можна швидко і ефективно отримати нових клієнтів для свого бізнесу.

Коротенько про компанію

Евгений Холостенко - основатель компании

 Роблю бізнес успішним ...

Євген Холостенко
засновник компанії

Holostenko & Partners - інтернет-агентство повного циклу. "Holostenko" - від прізвища засновника Євгена Холостенко, успішного інтернет-маркетолога, що динамічно розвивається. "Partners" - від дорогоцінних клієнтів, друзів, партнерів по бізнесу, і найголовніше - від системи роботи, яка значно відрізняє нас від інших агентств.

НАШІ КЛІЕНТИ - НАШІ ПАРТНЕРИ

Ми завжди на стороні клієнта і боремося за його фінансову ефективність. Може це виглядає абсурдно, але це так. Ми дуже тісно співпрацюємо з клієнтом в плані продажів і фінансових показників. Нам не цікава одноразова співпраця, ми будуємо взаємовигідний бізнес.

Роблячи бізнес Вам, Ми забезпечуємо роботу собі.

Успішно просуваємо сайти з 2008 року. Досвід розвитку становить понад 450 проектів. Комплексний підхід до кожного клієнта. Основне завдання в кожному проекті - фінансова ефективність для нашого клієнта. Наш клієнт повинен не тільки окупати всі витрати по проекту, а й заробляти!

Ми не беремо участі в будь-яких рейтингах або опитуваннях. Ми не купуємо кейси в журналах і не пишемо, що ми найкрутіші. Наші клієнти високо цінують нашу роботу, і для нас цього достатньо. Нам не потрібна уявна слава, цінність цим не створиш. Цінність - це коли приносиш результат. Ми концентруємо наші сили на продукті, ефективному просуванні, що власне гарантуємо вже більше 10 років.

google partner premier

Holostenko & Partners - ​провідний партнер Google Ads.

* даним статусом володіє не більше 3% агенцій.

Даний статус відразу говорить багато про що ... У просуванні сайтів впроваджуємо всі інновації, і тільки кращі практики і стратегії. За багато років роботи ми прийшли саме до комплексного підходу, так як він гарантує максимальний результат. Комплексне просування сайтів в наших руках націлене на кінцевий результат клієнта, а не звіт або проміжні показники.

Наші можливості розширюються щодня. Тут всього цього не перелічити. Краще випробуйте нас в реальній роботі!

Бажаєте ефективно збільшити продажі?

Вкласти і отримати? Телефонуйте! Ми надамо Вам безкоштовну консультацію, як швидко підняти продажі за допомогою просування в інтернеті.

Чому обирають нас?

Опыт более 150 проектов

Досвід - більше
450 успішних проектів.

Отличная репутация и отзывы

Відмінна репутація
і відгуки. Сотні задоволених клієнтів.

Более 10 лет на рынке

Більше 10 років
на ринку просування.

Кураторская поддержка Google Варшава

Кураторська підтримка
Google Варшава, Facebook Португалія.

Імплементація сервісів Google Developers

Ми володіємо колосальним досвідом імплементації таких функцій як: динамічний ремаркетінг, стандартна і розширена електронна торгівля в Google Analytics, налаштування Merchant Center та інших всіляких сервісів пов'язаних з просуванням сайтів в Google.

Сьогодні це та невід'ємна частина успішного просування в інтернеті, яку наше агентство використовує по максимуму.

google developers

Знання і досвід підтверджені пошуковими системами!

Сертифікований фахівець Google Analytics

Сертифікований фахівець Google Analytics

Сертифікований фахівець Google Ads

Сертифікований фахівець Google Ads

Сертифікація по рекламі в контекстно-медійній мережі

Сертифікація по рекламі в контекстно-медійній мережі

Сертифікація по торгівельним кампаніям

Сертифікація по торгівельним кампаніям

Сертифікація по проведенню відеокампаній

Сертифікація по проведенню відеокампаній

Сертифікація по рекламі додатків

Сертифікація по рекламі додатків

Серед наших клієнтів:

Ми володіємо професійним досвідом більш ніж в 30 сферах бізнесу, в яких можемо запропонувати готові і ефективні схеми роботи. Також готові розглянути будь-яку іншу сферу бізнесу для просування.

Ми надаємо послуги просування сайту в Одесі, Києві, в цілому по Україні, ОАЕ, США, Канаді, Іспанії, Молдові та інших країнах світу.

Просування сайту → розвиток бізнесу

развитие бизнеса

Ми надаємо послуги просування сайтів в Одесі вже більше 10 років! І що конкретно нас відрізняє від інших - це ефективні результати розвитку бізнесу наших клієнтів. Інакше, так довго ми б вже не працювали. Так! Саме взаємовигідне співробітництво - основа нашої роботи!

Трішки історії…

Ми починали розкручувати сайти коли ще був Windows 95, швидкість інтернету 512 кБ/c, не було смартфонів і планшетів, тільки набирав обертів Google, а Yandex і Rambler були найкрутішими пошуковими машинами. З тих пір все зробило крок на багато миль вперед. Але, ми все одно, як і завжди в темі просування сайтів, крокуємо в ногу з часом, адаптуємося під нові технології і тенденції ринку вже в 2022 році.

Розкрутка і просування інтернет-проектів

Просування сайтів – це комплекс робіт над сайтом і його інформаційним простором, спрямований на залучення цільового трафіку з метою його конвертації в клієнтів бізнесу. Даний вид робіт в народі називають ще розкручуванням сайтів. Для когось це просто бізнес - для нас, це більше мистецтво, справа вічного вдосконалення, ну і спосіб заробітку на життя.

Давайте розберемо визначення детально. «Робота над сайтом і інформаційним простором» - не можна запускати, наприклад, контекстну рекламу без належного юзабіліті, інакше буде злив бюджету. Саме тому, потрібно вести роботу як над самим сайтом, так і з системами, які залучають трафік.

Далі, «залучення цільового трафіку» - одиниця трафіку в будь-якому випадку коштує грошей, з якими ми легко розлучатися не можемо. Саме тому, нам потрібен той трафік, який з великою ймовірністю принесе нам продаж - цільовий.

І останнє, «конвертації в клієнтів бізнесу» - кінцева мета, щоб відвідувачі купували і ставали постійними клієнтами і генерували грошовий потік власнику сайту.

Просування сайтів досить складний процес, який включає в себе два головних напрямки робіт.

Над сайтом:

  • оптимізація структури сайту;
  • внутрішня seo оптимізація;
  • юзабіліті;
  • аналітика.
Продвижение сайтов

Над інформаційним простором:

  • зовнішнє seo-просування;
  • контекстна реклама;
  • соціальні мережі;
  • аналітика.

Кожен процес поділений на безліч дрібних процесів, ухвалення рішень, аналізів даних, в результаті яких сайт рухається крок за кроком по конкретній стратегії просування. Саме тому в своїй роботі ми практикуємо комплексний концептуальний підхід. Порушення будь-якого з пунктів робить безглуздими інші кроки розкрутки. Наприклад, чи є сенс в контекстній рекламі, якщо у Вас не відповідає вимогам картка товару, не проставлена ціна, немає фото, повної інформації для прийняття рішення про покупку і так далі? Комплексне просування сайту - концепція розвитку бізнесу в інтернеті, яка спрямована на досягнення позитивного результату.

* Багато власників сайтів, просто користувачі і навіть пошукові системи ототожнюють поняття просування сайтів і SEO. Але це невірно. Просування сайту, це комплексний процес що включає всі інструменти інтернет-маркетингу, а SEO це робота з оптимізацією сайту, спрямованою тільки на поліпшення ранжирування в пошукових системах.

Саме з цієї причини ми здійснюємо різні варіанти взаємодії з проектом.

Ми пропонуємо 2 варіанти просування і співробітництва:

1

Локальне

Ми працюємо з проектом, використовуючи якийсь один з інструментів просування (PPC, SEO, SMM, Analytics, Implementation) і досконально концентруємося саме на ньому.

Однак, практика показує, що для досягнення максимального ефекту клієнта необхідно вести від знайомства до угоди буквально за руку. Крім того, клієнти, які спробували наш сервіс і залишилися задоволені, готові масштабуватись далі. Саме тому був розроблений наступний варіант.

2

Комплексне просування

Повне обслуговування з використанням всіх інструментів інтернет-маркетингу, зі стратегічним керуванням, починаючи від концепції і закінчуючи аналітикою продажів з постійною модернізацією просування від засновника компанії Євгена Холостенко.

В якому напрямку просувати сайт і як?

продвижение сайтов Одесса, Киев

Ефективне просування сайтів - наше завдання. Ми володіємо колосальним досвідом, навичками, знаннями, унікальною аналітикою, володіємо своїми інтернет-проектами, що дає нам можливість гарантувати успішний результат просування сайту.

Де ми працюємо?

У будь-якій точці світу, де є інтернет! Ми надаємо послуги просування сайтів не тільки в Одесі чи Києві, а й в Дубаї, Мадриді, Белграді, Оттаві, будь-якому місті світу відповідно до цілей рекламної кампанії. Територіально ми розташовані в Одесі і готові надати послуги розкрутки сайту в будь-якому регіоні в потрібний час!

Просування сайтів в Одесі, Києві, Україні

Якщо ми працюємо і живемо в одному з Вами місті, то замовляючи розкрутку сайту в Одесі, Ви отримуєте унікальні можливості і переваги в роботі. Наприклад, особиста зустріч з інтернет-маркетологом, участь в зборах з розвитку компанії, більш тісна синхронізація інтернет-маркетингу з відділом продажів, детальне вивчення ринку і конкурентів, тестування короткострокових стратегій і новинок просування + безліч додаткових можливостей, яких тут не перелічити. Ми надаємо послуги просування сайту в Одесі з 2008 року. Однак, практика показує, що робота з клієнтами настільки тісно і продуктивно складається, що до нас особисто приїжджають клієнти з Києва, Харкова для обговорення більш тісної роботи і питань, які не завжди можна обговорити по телефону або в месенджерах. Телефонуйте, пишіть, завжди Вам раді!

Ті, хто не з нами - ті позаду!