Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

SEO-аудит сайту

SEO-аудит – послуга до якої слід звертатися регулярно кожному власнику сайту. Наш SEO-аудит, на відміну від сео аудиту наших колег, відрізняється кардинально іншим підходом. Ми не ллємо воду, ми не напускаємо туману з історій про фактори ранжирування і ризики, не розповідаємо про розвиток пошукових систем, про продажі, збільшені в 1000 разів, а говоримо конкретно, пояснюємо, що потрібно зробити, щоб Ви отримали максимальний результат. Плату ми стягуємо в залежності від обсягу аналізу і витраченого часу на проект, і тільки.

seo-аудит сайта

Наш досвід - ваш результат

Тематикою SEO ми займаємося без малого 10 років, з року в рік накопичуючи успішні стратегії і тактики, вкладаючи душу в кожен проект. Багато чого змінюється і з'являється нове. Не завжди те, що нове - добре, але істинно значуще залишається завжди. У поєднанні з сучасними тенденціями просування, класичне seo, яке не перестає давати ефективний результат, є і буде завжди. Досвід нашої роботи - це як односторінкові сайти, так і інтернет-магазини в 600 000 товарів на 5 субдоменах з побудовою алгоритмів, повною автоматизацією seo-оптимізації товарів, від 2000 унікальних відвідувачів на добу (до речі, фундамент на одному з таких сайтів був закладений в 2014 році і успішно працює донині).

Так навіщо потрібен SEO-аудит сайту?

Розповімо випадок з нашої роботи. 5 років тому просуваємий нами клієнт захотів зробити зовнішній аудит сайту, хоча сайт був дуже успішним на той момент. Ми звичайно зустріли це рішення з нерозумінням, хоча клієнт це пояснив так - один фахівець не може охопити все, є елементарно людський фактор (не помітив, не догледів), а якась дрібниця може відігравати важливу роль. Історія закінчилася тим, що ми в підсумку виявилися професійніше наших перевіряючих, але урок «людський фактор і об'єктивний аналіз» ми запам'ятали назавжди.

А тепер до практики. Якщо говорити тільки про базові фактори ранжирування, то їх близько 200, плюс постійно з'являється щось нове і незвідане, і до того ж конкурентне середовище розвивається неймовірними темпами. Те, що працювало вчора, не факт, що працює сьогодні. Те, що раніше давало миттєвий результат, зараз дає результат через 2, а то і 3-5 місяців. Щоб не дозволити конкурентам обійти Вас, потрібен періодичний разовий аудит сайту. Підкреслимо вище сказане - сайти, які ми просуваємо, теж періодично проходять зовнішні аудити в інших компаніях, і це нормально.

Висновки

Якщо Ви дійшли до абзацу з висновками, значить, добре розумієте, що марно кидатися на слогани і красиві обіцянки. Значить Ви, як і ми, готові працювати серйозно. Залишити заявку на співпрацю з нами, Ви можете нижче, натиснувши кнопку відправити.