Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Просування і реклама в фейсбук

Фейсбук - соціальна мережа що найбільш динамічно розвивається за останні роки, як на західному, так і на вітчизняному ринку. Сьогодні це вже не просто соціальна мережа, але і ціла медійна рекламна платформа, що дозволяє робити просування не тільки в самому FaceBook, але і в Instagram і WatsApp.

реклама в фейсбук

Основна відмінність фейсбук від інших соціальних мереж - соціальне життя за інтересами. Тут не так діляться фотографіями як вконтакте або інстаграм, тут більше пишуть про життя, підписуються на сторінки, що цікавлять і діляться контентом. Тут менше липових користувачів, менше накруток, аудиторія більш «жива» і активна, ніж в інших соціальних мережах, крім Instagram.

Що в підсумку? Ми отримуємо живу активну аудиторію з конкретним інтересом, тобто можливо навіть вираженим попитом. Ось тут і підключається маркетинг - запропонувати те, що цікаво аудиторії.

Просування в фейсбук:

👉 Створення і оформлення паблік сторінки згідно іміджу підприємства;

👉 Наповнення сторінки необхідною інформацією;

👉 Ведення сторінки - публікація постів по конкретній стратегії;

👉 Платна таргетована реклама.

Просування в фейсбук бажано використовувати в комплексній стратегії просування сайту або бізнесу в цілому. Перші 3 пункти виконує фахівець з ведення сторінки, останній - фахівець з таргетированной рекламі, функцію якого ми досконально беремо на себе. Про це далі.

Реклама в фейсбук:

- платне поширення інформації відповідно до заданого таргетингу (налаштувань цільової аудиторії). Оплата відбувається з картки рівня VISA в доларах США з аккаунта що запускається.

Системний підхід. Те що нас відрізняє від багатьох. Ми не використовуємо особистих акаунтів для реклами, не пропускаємо рекламний бюджет через себе, ми працюємо тільки з FaceBook Business Manager:

facebook business manager

👉 Реєстрація рекламного кабінету, який доступний нам як агентству і Вам як клієнтові;

👉 Установка і налаштування FaceBook Pixel з подіями, в тому числі для інтернет-магазинів;

👉 Пошук і створення цільових аудиторій для реклами, синхронізація аудиторій facebook та instagram;

👉 Робота з плейсмент (місцями розміщення - стрічка, messenger, instagram, stories);

👉 Підбір оптимальних форматів реклами (відео, фото, карусель і так далі);

👉 Запуск, відстеження платної реклами;

👉 Динамічний ремакетінг для інтернет-магазинів;

👉 Аналітика рекламних кампаній, висновки, рекомендації розвитку.

Оплата реклами Фейсбук (Facebook) в безготівковій формі

Одна з головних проблем для компаній це оплата реклами Facebook в безготівковій формі (безналу), і наявність закриваючих документів (актів приймання-передачі послуг). Дане питання ми беремо на себе. Рахунки, акти виконаних робіт, прозорість.

* Дана послуга надається тільки для системно діючих підприємств. Для клієнтів, які бажають щось разово спробувати - не надається.

Внаслідок нашої співпраці - Ви отримуєте повну відкритість і прозорість ефективності реклами в FaceBook і фінансової сторони. KPI реклами обговорюємо двосторонньо.

Ви можете банально запитати - "Навіщо рекламу фейсбук замовляти у Вас, адже кнопка просування доступна всім?".

Все досить просто - у клієнта один бізнес, ми агентство і ми володіємо аналітикою по безлічі проектів і з найбільшою ймовірністю знаємо як краще буде і ефективніше. Оплата нашої роботи копійчана в порівнянні з тим, які можуть бути Ваші фінансові та часові втрати.

Щоб замовити професійну платну рекламу або комплексне просування в FaceBook зв'яжіться з нами за контактними телефонами, напишіть на пошту або залиште заявку на сайті.