Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Реклама з оплатою за конверсію, Smart Bidding

Новий вид реклами, який поступово стає доступний проектам з доскональною аналітикою. Нові рекламні кампанії, в яких рекламодавець може платити не за клік, а за ефективний результат. Google неначе вгадує, що необхідно для бізнесу, що неодмінно перетворюється в тренд. Отже, поїхали!

Всім давно відомо, що компанія Google далеко вже не монополіст на ринку інтернет-продажів. Конкуренцію на американському ринку їй склав Amazon. Філософія компанії Amazon досить проста:

ПЛАТИ ТОДІ, КОЛИ ПРОДАЄШ

Amazon - конкурент Google в США

Саме це і зробило Amazon лідером по багатьом фінансовим параметрам в США. Після чого, звичайно, компанія Google запустила машинне навчання всіх імпульсів продажів, а це:

👉 повна інформація фінансових показників продажів з Google Analytics;

👉 місця розміщення;

👉 товари, що продаються;

👉 історія пошуку користувача;

👉 поведінка користувача в розрізі різних сайтів;

👉 та інші.

Smart Bidding Google Ads

Також, важливим фактором появи кампаній з оплатою за конверсію стала низька рентабельність реклами в контекстно-медійній мережі.

Бізнес такий, що бажає отримувати прибуток з усього. Звичайно ж, реклама в КМС свідомо спрямована не на конверсію, а на брендинг і покази. А бізнес відразу ж думає - чи варто за неї платити. І лише тільки розуміючий клієнт знає, що варто.

Отже, що ми маємо:

👉 Google бажає зробити так, щоб люди легко платили за рекламу;

👉 Google бажає, щоб власники сайтів як і раніше рекламувалися в КМС;

👉 Google запускає новий продукт для багатьох компаній - Smart Bidding, розумні кампанії.

Розумні
кампанії

Smart Bidding Google Ads - інтелектуальні стратегії, що враховують максимальну кількість імпульсів конверсій і необхідних для них дій, в кінцевому підсумку спрямовані на збільшення фінансових показників роботи рекламних кампаній. Саме тому, кампанії цього типу називають - розумні кампанії.

Кампанії, що автоматизують таргети, які спрямовані на фінансовий результат!

Smart Bidding доступний сьогодні в торгових кампаніях і в контекстно медійної мережі. Багато хто ще плутає смарт біддінг з автоматичними стратегіями, але це не зовсім те.

Основні вимоги для Smart Bidding кампаній:

👉 наявність налаштованої електронної торгівлі в Google Analytics;

👉 налаштовані цілі в Google Ads з фінансовими показниками;

👉 мінімум 50 (раніше був поріг 100) конверсій за останні 30 днів;

При запуску розумної кампанії в призначенні ставок система запропонує Вам за замовчуванням "Максимальну цінність конверсії", додатково Ви можете призначити "Рентабельність інвестицій в рекламу", але тут вже необхідна робота з фінансовими показниками Вашого бізнесу.

Можна багато викласти скрінів, але кампанії даного типу краще налаштовувати і відстежувати з менеджером або агентством, в силу того, що елементарно можна не встежити і платити за кліки, а не за конверсії і не отримати очікуваний результат.