Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Google Data Studio

Google Data Studio - інноваційний сервіс компанії Google, що дозволяє створювати зручні візуальні звіти в сфері інтернет-маркетингу. Сервіс, що дозволяє консолідувати дані відразу з декількох джерел, таких як Google Ads, Google Analytics, Google Sheets, YouTube Аналітика, Amazon Seller, FaceBook Page та інші. А також кастомні підвантаження, що дозволяють створювати самі повні звіти в одному документі.

Google Data Studio

Про Google Data Studio вже багато пишуть, аж до порад, як правильно створювати звіти. А деякі навіть пропонують навчання. Але ми з Вами пройдемося спочатку по базовим речам, так як без розуміння суті в цьому інструменті просто немає сенсу.

Головні складові Google Data Studio:

👉 Джерела - системи, звідки імпортуються дані для звітів. Як і вказували вище, це можуть бути як сервіси Google, так і інші маркетинг системи і навіть кастомізовані підвантаження.

👉 Шаблони - вигляд, в якому Ви бажаєте отримувати звіт. Починаючи від структури документа, закінчуючи стовпцями в кожній таблиці.

👉 Звіти - сформовані звіти, які можна надавати керівництву для розгляду і аналітики.

Більш докладно про навігацію Вам розповість офіційне відео з каналу Google Analytics:

Консолідація даних - це головна перевага, але є і ряд додаткових:

👉 візуалізація - більше не потрібно ділитися скринами або підкресленнями, можна створити кастомний шаблон, в який будуть довантажуватися необхідні дані;

👉 шарінг - можливість ділитися звітами по посиланню, що дозволяє одночасно дивитися один і той же документ і більше не пересилати pdf файли поштою або вайбером;

👉 наскрізний аналіз - можливість проаналізувати ефективність роботи всіх джерел з конкретизацією в одному місці.

Від агентства хочеться додати, Google Data Studio - крутий інструмент, але він не завжди необхідний. Якщо Вам потрібен детальний аналіз до дрібниць, в цьому випадку все таки необхідно працювати в вихідної середовищі - чи-то Google Ads або Analytics. Гугл дата студіо прибуток не створює, він робить гарний звіт і його потрібно використовувати безпосередньо за призначенням. Для наших преміум клієнтів доступні звіти, що враховують всю динаміку розвитку проекту, починаючи від Google Ads та закінчуючи транзакціями і конверсіями за всіма джерелами трафіку.

Звіти google data studio

Якщо Вам необхідно створити кастомізований звіт в Google Data Studio, ми можемо надати такі послуги. Для замовлення відправте заявку або зв'яжіться з нами по телефону.