Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Про компанію

Ми - інтернет-агентство повного циклу. Пройшли довгий шлях від заснування до успішного становлення на ринку просування бізнесу в інтернеті.

"Holostenko & Partners" взято від двох складових: "Holostenko" від засновника і інтернет-маркетолога, що динамічно розвивається - Холостенко Євгенія, і "Partners" від клієнтів і партнерів по бізнесу, а найголовніше - від системи роботи, що значно відрізняє нас від інших агентств.

holostenko evgen

"Від ідеї до успішної реалізації в інтернеті..."
- Холостенко Євген

Наші клієнти - наші партнери

Ми завжди на боці клієнта і боремося за його фінансову ефективність. Може це виглядає абсурдно, але це так. Ми дуже тісно співпрацюємо з клієнтом в плані продажів і фінансових показників. Нам не цікава одноразова співпраця, ми будуємо взаємовигідний бізнес.

Роблячи бізнес Вам - Ми забезпечуємо роботу собі.

Євген Холостенко став відомий на ринку з 2008-го року в еру стрімкого розвитку SEO. Весь цей час брав активну участь у просуванні інтернет проектів в приватному порядку і деяких веб-студій в Одесі і Києві. Сформував налагоджені системи роботи, які приносять позитивний результат, а головне, згуртовану команду фахівців і партнерів у своїй справі.

У 2015 році Ми прийняли рішення виділити себе на ринку під своїм ім'ям - "Holostenko & Partners", в силу конкретного позиціонування і цілей розвитку, формування команди і стабільної марки послуг, що надаються.

агентство контекстной рекламы

Сьогодні Ми - Сертифіковане агентство контекстної реклами Google Ads і міцно тримаємо цей статус більше 3-х років. Це означає:

  • у команді є сертифікований фахівець;
  • слідуємо всім рекомендаціям Google Ads (Adwords);
  • володіємо конкретним пакетом клієнтів і рекламним обігом;
  • індивідуальна підтримка в центральному офісі Google.

У роботі ми практикуємо комплексний підхід - всебічний розвиток бізнесу клієнта як з точки зору маркетингу, так і економіки. Основне завдання роботи, це фінансова ефективність для нашого клієнта. Наш клієнт повинен не тільки окупати всі витрати по проекту, але і отримувати мінімальну норму прибутку. Так, прибутку!

Реалізовуємо від малих до найскладніших проектів з автоматизацією і програмуванням просування. Є одними з небагатьох в світі розробників скриптів Google Ads.

Наші можливості розширюються щодня. Щотижневі нововведення, системи аналітики, тести і успішні впровадження ... Тут всього цього не перелічити.

Краще випробуйте нас в реальній роботі!