Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Реклама на YouTube

Відео - найтісніша взаємодія з користувачем! Вплив відразу на кілька систем сприйняття людини - чути, бачити, спілкуватися і робити висновки про побачене.

Саме тому, відео реклама в інтернеті набирає сьогодні стрімкі темпи розвитку в порівнянні з іншими видами реклами. Основним майданчиком для відео реклами в інтернеті виступає найбільший відеопортал в світі - YouTube.

відео реклама в інтернеті

Основна мета відео реклами - більш глибоке донесення ідеї рекламного меседжу до цільової аудиторії.

У чому відмінність від інших видів інтернет-реклами? Справа в тому що, наприклад - банерна реклама не володіє такою властивістю утримання уваги користувача, як відео. Користувач на банері затримає увагу на секунди, і не факт, що він сприйме його так, як нам потрібно. А на відео це буде мінімум 6 секунд + супроводжуватиметься словами диктора або музикою.

Крім того, у відео інтернет реклами є великий плюс. Частина населення, головним чином нове підростаюче покоління, проводить в гаджетах більше часу, ніж де інде. Для таких користувачів youtube стає чи не єдиним інструментом впливу. Налагодження та ведення кампанії йде через Google Ads.

Відео реклама на YouTube (ютубі):

 1. Розміщення:

  – відео може показуватися як на самому порталі, так і на сайтах, де відкрита можливість показу відео - контекстно-медійна мережа Google Adsense, сайти партнери. Дана можливість здійснюється в процесі налаштування рекламної кампанії на ютуб;

 2. Показ ролику:

  – до або під час показу відео з можливістю пропуску і без можливості пропуску перегляду;

  – в пошуковій видачі відео на порталі youtube;

 3. Таргетинг:

  – ремаркетінг по відвідуванням сайту;

  – ремаркетінг по користувачах, які дивилися ролики на Вашому youtube каналі;

  – за ключовими словами;

  – по ручній вибірці каналів;

  – інтереси користувачів;

  – соціальний статус і події з життя;

  – тематика відео.

 4. Ціни:

  – youtube в форматі Instream з можливістю пропуску (показ ролика до або під час перегляду відео) стягує плату тільки за показ, який зараховується після 5-ї секунди перегляду, і якщо користувач натиснув пропустити відео - плата за перегляд знята не буде;

  – youtube в форматі Instream без можливості пропуску - стягується плата за 1000 показів, яку рекламодавець встановлює в рекламному кабінеті в настройках, а користувачеві в свою чергу здійснюється примусовий показ відео під час перегляду контенту;

  – в форматі Discovery (показ реклами біля контенту або в пошуковій видачі youtube) перегляд зараховується за перехід в відео;

  – вартість перегляду починається від 0,05 грн.

* Тільки формат Instream надає можливість встановлення цільового посилання для переходу на сайт, формат Discovery цього не надає. Тому, якщо необхідно стимулювати переходи на сайт, рекомендовано вибрати формат Instream.

Додатково для інтернет-магазинів! Останнім часом Google запропонував нові формати реклами відео - "відео реклама з динамічним ремаркетінгом на YouTube". Ви рекламруете, наприклад, іміджеве відео з підвантаженням товарів, які дивився користувач на сайті і стимулюєте до переходу в уже знайомий товар. Дуже схиляє до покупки.

Виглядає це так:

реклама в ютубі
реклама в youtube

Рекомендований ролик для реклами повинен бути тривалістю від 10 до 30 секунд. Для роликів без можливості пропуску - 6 і 15 секунд. Ролики більше 30 секунд не показують гарних результатів, так як тут йде робота з емоціями і бажаннями користувача. Якщо Вам необхідний ролик, запуск відео кампанії - завжди раді допомогти!