Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Просування статтями

Просування статтями – це один з головних напрямків зовнішнього seo просування в нинішніх реаліях, для досягнення зростання ранжирування в пошукових системах, ну і звичайно ж зростання трафіку на сайт.

Трохи історії і фактів…

До 24 квітня 2012 року (виходу фільтра пошукової системи Google - Пінгвін) - посилальні чинники були найпростішим і основним інструментом просування сайтів в пошукових системах. Так, був час - брали бюджет на посилання і через 2-3 місяці сайт був в ТОПі. Люди боролися за ТОП 3, 5, 10 і навіть брали різну плату залежно від результатів.

Але прийшов час, коли пошукова система Google геть заборонила маніпуляції в безкоштовній органічній видачі. Встановилися справедливі білі правила гри – 182 чинника ранжування сайту, здоровий спорт і інтерес. Хто не хотів боротися - контекстна реклама стала основним інструментом просування у пошукових системах.

Все-таки, всупереч сильної конкуренції і складним алгоритмам пошукових систем для комплексного просування сайту необхідно розвивати seo напрямок - безкоштовний трафік, впізнаваність, більшу довіру аудиторії.

Просування статтями

У нинішнє SEO вкладено безліч факторів, але посилальні залишають за собою одну з найбільш вагомих часток. За цей час посилальне просування зазнало безліч деформацій: посилання повинні бути природними і не покупними, тобто максимально прозорими для пошукових систем.

Звідси і народився напрямок просування сайту статтями - прозорий спосіб seo просування для всіх сторін: пошукових систем, користувачів, власників сайтів. Досить не дешевий, але дієвий спосіб. Ми застосовуємо просування статтями для постійних клієнтів і стратегічних партнерів, так як це процес не одного дня.

Що Вам дасть просування статтями?

- зовнішнє стимулювання зростання ранжирування сайту в пошукових системах, що має привести до зростання трафіку, відповідно продажів з сайту.

За додатковою інформацією звертайтесь за контактними номерами телефонів.