Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Розкрутка і просування в інстаграм

Інстаграм, Instagram – соціальна мережа публікації фотографій що динамічно розвивається. Станом на початок 2020 року аудиторія інстаграм в Україні налічує 11,7 млн. користувачів. Переважно це люди у віці 18-35 років, преміум-сегмент - власники смартфонів.

просування в інстаграм

Що це нам дає? Яка мета розкрутки інстаграм?

Публікація інформації в інстаграм дає можливість представити бізнес в живому спілкуванні, що в підсумку стимулює: продаж, зростання популярності і впізнаваності на ринку. Інстаграм можна використовувати як додатковий канал медіа активності, на рівні фейсбук і вконтакте. Відповідно, розуміючи його цінність, виникає питання, як представити інформацію так, щоб про неї дізналися якомога більше користувачів? Або як розкрутити інстаграм?

Просування в Instagram:

Продвинуті публікації

Продвинуті публікації

оформлення, текст, хештеги, час активності і так далі

Ручне залучення живих користувачів

Ручне залучення живих користувачів

щоденне збільшення підписок на Ваш аккаунт

Робота з цільовою аудиторією

Робота з цільовою аудиторією

користувачі зацікавлені схожими товарами і послугами

Агреговані сценарії залучення користувачів

Агреговані сценарії залучення користувачів

розробка складної і ефективної стратегії цілодобового залучення цільових користувачів в акаунт інстаграм

У роботі ми не використовуємо накруток і штучні методи просування в інстаграм. Тільки робочі методики, які підтвердили свою ефективність. В результаті нашої роботи ви отримуєте плавне зростання просування аккаунта Instagram за всіма показниками.

З прикладів: пляжний комплекс, регіон Одеса, сезон 2016 - за 3 місяці зростання підписчиків з 3 000 до 10 000, середня кількість лайків на публікацію було 100 стало 300. В цілому зростання склало 200%. Клієнт задоволений. Дуже ефективно використовувати просування інстаграм синхронно з іншими соціальними мережами і комплексним просуванням сайту, так як популірізація починає працювати не точково, а системно і викликає більше інтересу і довіри серед відвідувачів.

просування instagram
Розкрутка instagram
просування інстаграм
раскрутка інстаграм

Показники розкрутки в інстаграм:

Підписчики

Підписчики

Користувачі, які підписалися на вашу стрічку фотографій. Чим їх більше, тим краще.

Підписки

Підписки

Користувачі на яких ви підписані, кількість їх обмежена - 7500. Чому є ліміт? Тому що багато власників акаунтів підписуються на інших користувачів для взаємного підписання, щоб користувачі не зловживали цим встановили цей ліміт + не більше 250 запрошень на добу.

Лайки на публікації

Лайки на публікації

Кількість користувачів, яким сподобалася публікація.

Перегляди відео

Перегляди відео

Кількість користувачів переглянувших відео більше 3-х секунд.

У просуванні використовуються тільки робочі практики. Надається найглибша статистика розвитку аккаунта. Зростання видно вже в перший місяць роботи, середній ріст підписчиків на місяць від 1000 до 3000 живих цільових користувачів. Якщо Вас цікавить розкрутка інстаграм або інші послуги smm , звертайтесь за контактними номерами телефонів або електронною поштою. Працюємо ми в Одесі, Києві, Україні, а також інших країнах СНД.