Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Аналіз юзабіліті сайту

75% користувачів залишають сайт якщо він не зручний, і тим більше не купує на ньому. Краще гірка правда, ніж солодка брехня. Сьогодні ми поговоримо що на це впливає, а саме про зручність користування сайтом - юзабіліті.

Юзабіліті сайту (від use з англ. - використання) - це комплекс заходів спрямованих на збільшення зручності користування сайтом, що в підсумку впливає на зростання залучення користувача і конверсії сайту.

Чому важливо гарне юзабіліті сайту:

Кожен відвідувач сайту, в будь-якому випадку сьогодні коштує грошей, тому ми не маємо морального права нівелювати фактор юзабіліті, інакше це призводить до неефективного використання коштів та ставить під сумнів існування самого проекту.

Юзабіліті оцінка динамічна і не збігається в часі. Чому? Ринок дуже швидко змінюється і рухається, тому - то що працювало вчора, не означає що буде працювати сьогодні.

Аналіз юзабіліті повинен вестися регулярно, на предмет:

  • час проведення і глибина;
  • відмови;
  • сторінки входу;
  • шляхи проходження;
  • сторінки виходів;
  • відхилення від конверсій;
  • та інші.
юзабіліті сайту

Таких метрик і показників більше сотні. Тепер Ви розумієте, що просто поглянути на аналітику недостатньо, необхідний поглиблений комплексний аналіз юзабіліті, щоб зрозуміти дійсно значущі речі. У нас ця послуга входить у комплекс послуг веб-аналітики сайту.

Якщо Ви раніше не займалися аналізом юзабіліті сайту, то необхідно провести комплексний разовий аудит.

Аудит юзабіліті

- комплексний аналіз сайту за багатьма параметрами юзабіліті з наданням висновків і рекомендацій доробок. Час аудиту займає від 3 до 10 днів, вартість до 3000 грн.

Кінцевий результат доробок - зростання конверсії сайту, що супроводжується зростанням поведінкових характеристик. Фінансовий результат - зменшення вартості залучення клієнта і збільшення працюючих клієнтів. Доробки сайту ми супроводжуємо і погоджуємо. Вартість аудиту залежить від обсягу сайту. Для початку діалогу можете відправити заявку або подзвонити нам.