Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Банери HTML5, Google Ads

Медійна реклама в Google Ads, що швидко розвивається - одна з найбільш ефективних на сьогоднішній день. Не використовувати даний вид реклами в просуванні своїх послуг, значить втратити одно з основних джерел залучення клієнтів. Але і використовувати його потрібно з розумом, розуміючи, як вичавити максимум з усього, що пропонують банери HTML5.

Банери HTML5

Банери HTML5 в сучасній медійній рекламі

Динамічний розвиток медійної реклами в Google Ads обумовлений можливостями візуалізації, тонких налаштувань таргетинга та пошуку клієнтів.

Банер HTML 5, це не просто картинка. Це банер з динамічними елементами всередині. Це може бути поява фраз, картинка що рухається, діалог з користувачем, музика, навіть товар підвантажений з інтернет-магазину, який раніше дивився користувач.

Від чого залежить показ рекламних оголошень

Показ ваших рекламних оголошень залежить від безлічі факторів. Одні з них очевидні, як наприклад, ставка і бюджет що виділяється на оголошення, інші ж менш очевидні - клікабельність оголошення (CTR), конкурентність по регіону, кількість аудиторії в ремаркетингу і т.д. Імовірність показу оголошень на будь-якому сайті безпосередньо залежить від клікабельності оголошення. Ви можете збільшувати ставки, бюджети, але якщо реклама не резонує з користувачем - це марно.

В якості тактики щодо збільшення клікабельності зазвичай задіюють:

👉 Адаптований контент під окремі розміри банерів, завдяки чому збільшують оглядовість і клікабельність банерів;

👉 Резонансний контент для донесення інформації про знижки, акції і розпродажі;

👉 Динамічні банери HTML5.

Кастомні банери для динамічного ремаркетингу

Ми стали першими, хто задіяв не просто анімовані банери HTML5, а кастомні банери HTML5 для динамічного ремаркетингу. Кастомні банери динамічного ремаркетингу на HTML5 - ручна розробка банерів індивідуально під інтернет-магазин, стандартами, яких ви не зустрінете серед шаблонів в Google Ads. Спеціальні налаштування реклами дозволяють показувати користувачеві ту продукцію, яку він вже дивився на вашому сайті, відповідно посилюючи ефект взаємодії. Конверсія в цьому випадку становить до 30%. Детальніше про динамічний ремаркетінг.

У чому перевага створених нами банерів HTML5?

Ефективність банерів HTML5 обумовлена не тільки широким вибором розмірів, креативною подачею інформації і гарною картинкою, але і установкою діалогу з користувачем за допомогою подачі необхідної нам інформації порціями. Створюючи такі банери, ми використовуємо правильну, індивідуально підібрану послідовність фраз, розставляємо акценти на вигоді для клієнта, працюємо з цільовим споживачем починаючи з моменту перегляду їм рекламного банера.

Таким чином, створені нами динамічні банери HTML5 привертають увагу, інтригують, розставляють акценти, аргументують рекламне посилання, ведуть незримий діалог зі споживачем, і в кінцевому рахунку, перетворюють його з просто зацікавленої особи в Вашого клієнта.

Ми пропонуємо 12 різних розмірів банерів в форматі HTML5. Від вас вимагається лише вхідний матеріал. Вартість послуги від 5000 грн. Швидкість розробки до 7 робочих днів. Замовити банери Google Ads Ви можете прямо зараз!

Ви отримаєте в результаті:

👉 збільшення помітності банерів на тлі шаблонних рішень конкурентів;

👉 збільшення охоплення в контекстно-медійній мережі;

👉 зниження вартості кліка;

👉 підвищення пріоритетів показу на партнерських сайтах Google Adsense.

* Додатково: сьогодні вже доступне з нашого боку виведення в банері html5 двох цін - старої з перекресленням і нової, це дуже зручно для стимулювання продажів при організації знижкових акцій. Крім того, ми додатково виводимо розмір знижки в стікері, що також позитивно впливає на продажі.