Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Семантичне ядро для сайту

Семантичне ядро - це перелік ключових слів, які найбільш адекватно відповідають змісту сайту.

Це те, з чого починається правильне seo просування вже багато років. Основа основ, фундамент, до побудови якого варто поставитися досить серйозно, так як від цього буде безпосередньо залежати успішність Вашого проекту.

Зупинимося на головних акцентах самого визначення:

Семантичне ядро для сайту

ключові слова - слова, під які проводиться оптимізація сайту;

вміст сайту - контент і структура, які максимально відповідають ключовим словам.

Ключові слова та вміст - це нерозривний ланцюг успішної оптимізації, так як основним завданням стратегічного процесу самої оптимізації є релевантність по необхідним ключовим словам. Щоб робот пошукової системи Вас в перспективі проранжував по потрібним нам ключовим словам.

Семантичне ядро - це "мапа" seo оптимізації та просування сайту, згідно з якою і проводиться безпосередньо сама оптимізація.

Семантичне ядро є основою для таких "seo-штук" як: мета теги, заголовки h1-h6, тексти, картинки, в більшості випадків побудова структури сайту і, звичайно ж, зовнішнє seo просування. Від якості його збору, як Ви вже зрозуміли, залежить багато чого.

Як зібрати семантичне ядро?

Питання, яке актуальне багато років і в майбутньому актуальність втрачати не збирається. Так як же збирати ключові слова або як зібрати семантичне ядро для сайту? Пройдемося по деяким важливим аспектам збору семантичного ядра, які ми вважаємо важливими і використовуємо в роботі:

  • Ручний підхід і контроль. Є безліч програм зі збору, вони всі хороші по-своєму, але не забувайте одного - seo фахівцям працювати з даними ядром, воно повинно бути логічним, зрозумілим і структурованим.
  • Кластерність. Всі слова повинні бути згруповані це легше і для роботи, і для розуміння.
  • Адекватність. Всі слова повинні відповідати змісту сайту, інакше це просто набір букв.
  • Якісна кількість. Не треба багато слів, головне щоб вони всі відповідали вашому сайту.
  • Специфіка проекту. Семантичне ядро для різного типу сайту має свою специфіку збору - бізнес сайт, інформаційний сайт, інтернет-магазин. Для бізнес сайту - це слова з конкретних сторінок, для інтернет-магазину семантичне ядро це під головну, категорії, фільтрації, картки товарів, яких може бути десятки тисяч.

Бажаєте не займатися цим і отримати готове професійне рішення, тобто замовити семантичне ядро сайту під ключ? Ми допоможемо! Ми надаємо дану послугу окремо від seo просування, навіть для конкурентів нашого агентства. Середній час збору від 7 до 14 днів. Вартість обговорюється в залежності від обсягу проекту.