Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Бонуси та промокоди Google Ads

До 2022 року ми про бонуси Google Ads навіть не говорили вголос, вони приходили самі по собі клієнту на рахунок як невеликий сюрприз. Нас клієнти не вибирали і не вибирають за бонусами чи цінами, але з 2022 року Google дещо збільшив розмір цього сюрпризу, плюс змінилися деякі реалії ринку. На цій сторінці ми регулярно ділитимемося інформацією про актуальні бонуси Google Ads від нашого агентства.

Оскільки в 2022 році ми отримали статус Google Partner Premier (3% найкращих агенцій за версією Google), бонусні приємності будуть такими:

Сума бонусу може становити 10 000 грн. для України, а для інших країн – до 500 USD.

Бонусы и промокоды Google Ads

Умови отримання бонусу в Google Ads

👉 Акаунт повинен бути зареєстрований з боку агентства, під його центром клієнтів (керуючим акаунтом).

👉 Бонус надається:

  • коли витрати на акаунті склали 10 000 грн. протягом 60 днів, одразу ж за фактом, коли Ви витратили такий бюджет;
  • або на 61-й день, відповідно до фактично витраченої суми, але не більше 10 000 грн. (якщо витрата склала 1000 грн. – бонус буде 1000 грн.; якщо 12 000 грн. – бонус буде 10 000 грн.).

Ще кілька рекомендацій:

👉 Якщо у Вас успішний акаунт, то не варто його замінювати заради отримання бонусу. Скидання показників може значно позначитися на ефективності рекламних кампаній.

👉 Не обирайте агентство контекстної реклами за розміром бонусу, це разова акція і вона не є індикатором системності та якості роботи. Ми надаємо таку опцію за замовчуванням.

Промокоди вже не розповсюджуються, як раніше, за межі центру клієнтів і активуються автоматично в акаунті при наданні бонусу.

* Ми не здійснюємо реєстрацію акаунтів для надання бонусів, такі опції доступні лише для нових клієнтів агенції.