Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

SEO-копірайтинг

Наступний крок після створення сайту - наповнення, яке включає в себе розміщення матеріалів на сайті + товарів (якщо це інтернет магазин).

На перший погляд все легко і просто, якщо у Вас є необмежена кількість часу, необхідні знання та навички. Але коли починаєш це робити, розумієш, що потрібен копірайтер, який напише тексти набагато швидше і правильніше seo-просування, і нічого в результаті переробляти не потрібно буде.

Копірайтер – фахівець з написання правильних текстів для сайту або інших інтернет-ресурсів.

Що необхідно врахувати в написанні текстів?

  1. Граматика
  2. Унікальність
  3. Залучення читача
  4. Оформлення
  5. SEO-параметри

Якщо перші 4 пункти більш меньш зрозумілі, то найскладнішим, але прозорим вважаються параметри SEO, так як їх показники піддаються числовому виміру.

SEO-параметри тексту:

  1. Об`єм
  2. Щільність ключових слів
  3. Оформлення
  4. Посилання
  5. Унікальність

Кожен напрямок має свої кількісні і якісні виміри, що дає можливість конкретного складання завдання копірайтеру і його перевірки.

Чому це так важливо?

копирайтер одесса

«Контент - король» - один з головних сучасних трендів інтернет-маркетингу. Саме контент - це перша основа для індексації пошуковими системами + це те, що читають користувачі, і на підставі прочитаного роблять висновки щодо вашого сайту і компанії. Тому, написати аби було не підходить ні користувачам, ні пошуковим машинам.

У просуванні сайту копірайтер необхідний не тільки для наповнення самого сайту, але і для просування статтями – написанні матеріалів для зовнішніх інтернет-ресурсів. Біржі статей та власники сайтів беруть тільки унікальні, якісно написані, цікаві статті. Копірайтера варто розглядати стратегічно на тривалий час, щоб все було в концепції розвитку Вашої компанії.

Що стосується нас. Ми в сфері копірайтингу все робимо налагоджено і в терміни. Якщо Вам необхідний копірайтер в Одесі, Києві, Україні - ласкаво просимо, завжди раді допомогти.