Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Реклама концертів в інтернеті

Ефективна реклама концертів - запорука продажу квитків в максимальній кількості за доступною ціною.

Сьогодні така реклама не може існувати без:

  • правильного визначення аудиторії;
  • розуміння потреб аудиторії;
  • вміння розділити цільову аудиторію на сегменти зі своїми інтересами;
  • ефективної роботи з інструментами реклами.
реклама концертов

Наша компанія на протязі ось вже 8 років займається просуванням і рекламою концертів в інтернеті для абсолютно різної аудиторії, об'єднаної лише одним спільним інтересом - інтересом до музики.

Досвід визначає все

За цей час перед нами було поставлено чимало завдань, вирішення яких вимагало постійного вдосконалення знань і навичок. Ми були в числі перших, хто зіткнувся з кардинальними змінами в роботі Google Adwords, і продовжуємо утримувати лідерство серед тих, хто використовує в рекламі статичні банери і банери формату HTML5.

Банерна реклама концертів з конверсією від 4%

Не так давно, всього кілька років тому, в банерній рекламі спостерігалася серйозна криза, так як мало кому вдавалося намацати продажу і забезпечити стабільну конверсію. І поки одні на швидку руку освоювали нові види реклами, пророкуючи банерній рекламі зникнення з ринку, ми діяли не поспішаючи, але ефективно: продовжували вивчати банерну рекламу, брали в роботу всі можливі нововведення, пов'язані з цим видом реклами, паралельно працювали з новими і ще не вивченими видами просування послуг. Сьогодні ми з упевненістю можемо стверджувати, що ефективна реклама концертів і банерна реклама нерозривно пов'язані. Пробували соцмережі з повною аналітикою - не те, банерна реклама давала основні продажі.

За нашими плечима понад 500 відрекламированих концертів таких відомих груп і особистостей як: Scorpions, Patricia Kaas, Toto Cutugno, Мумій Троль, Бумбокс, Океан Ельзы, Hurts, Deep Purple, Бі-2, Ленінград, Тіна Кароль, Светлана Лобода, Willy Williams, Єгор Крід, Макс Барских, Mozgi, Скруджи, 95 квартал, Monatik та інші.

реклама событий
реклама prodigy в интернете
продвижение событий
реклама концерта hurts
реклама океан эльзы
реклама концертов в интернете
реклама концертов
продвижение концертов
организация концертов
проведение концертов
реклама 95 квартал

Таких концертів ми прорекламували сотні, а банерів розмістили тисячі. Від самих маловідомих артистів, до грандів світової естради!

Чим відрізняється реклама концертів у нас від реклами у конкурентів?

Теоретично реклама концертів може бути проведена будь-якою компанією, яка пропонує цей вид послуг. На практиці - навіть роки присутності на ринку не гарантують позитивного результату, якщо у вас в запасі немає конкурентних переваг. У нашій компанії такими перевагами є:

👉 своя напрацьована база клієнтів, що купують квитки;

👉 просунуті налаштування реклами;

👉 досвід створення унікальних банерів під кожен сегмент всередині цільової аудиторії;

👉 тонка і кропітка робота в Google Adwords;

👉 робота з динамічними банерами HTML5;

👉 мінімальна конверсія від 4%.

Готова база клієнтів і інші тонкощі

Понад вісім років роботи дозволили нам створити свою базу клієнтів, що складається з людей з різними музичними смаками, але спільними інтересами. Такі люди чітко знають, чого хочуть і на що готові витрачати гроші. Їх не доводиться переконувати в тому, що квитки на концерт коштує придбати. Вони готові платити за них заздалегідь, тому що точно знають, що отримають натомість.

Ми робимо рекламу концертів в Одесі, Києві, Харкові та інших містах України. Тому, наша база клієнтів максимально широка і складається тільки з Вашої цільової аудиторії. За фактом ведення рекламної кампанії ми проводимо повну аналітику. Стартовий бюджет – від 500 грн. на день, конверсія від 4%. Забезпечуємо максимальну конверсію і максимально ефективне охоплення.

Реклама і просування для артистів, зірок естради, музичних груп в інтернеті

Сьогодні стає дуже актуальною реклама прем'єр пісень, виступів, концертів які пройшли. Ви можете запитати - навіщо? Все просто! Рейтинги, статистики, охоплення, подальше ранжування. Якщо раніше прем'єри робили тільки на радіо або музичних телеканалах, то сьогодні це ще і YouTube - нове телебачення. Отримуючи миттєвий приріст переглядів, контент отримує можливість ранжирування по великим кластерам інтересів викликаючи зростання популярності і масовий потік нових переглядів. Запуск реклами проводиться індивідуально, відповідно до поставлених завдань.

За більш детальною інформацією звертайтеся за контактами агентства або надішліть заявку.