Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Реклама в інтернеті - двигун торгівлі!

Реклама в інтернеті - розміщення інформації рекламного характеру на сторонніх сайтах для стимулювання потенційних клієнтів до покупки чого-небудь. Сьогодні, в 21-м столітті реклама в інтернеті - потужний двигун торгівлі. І це твердження абсолютно справедливо, тому що основні потоки активності користувачів перемістилися з преси та телебачення в інтернет.

Розміщення реклами в інтернеті різноманітно і багатогранно

👉 Пошукова реклама – реклама цільової пропозиції в пошуковій видачі Google і Yandex в момент скоєння клієнтом пошуку необхідної пропозиції. Найгарячіший, цільовий та конверсійний трафік. Якщо необхідні конверсії, то цю рекламу необхідно пробувати в першу чергу. Даний напрямок включено в розділ контекстної реклами.

👉 Банерна реклама – розміщення графічної інформації на сторонніх сайтах за допомогою банерних систем. Як правило це відбувається через систему Google Ads або Yandex Direct. Розміщення можливе двома типами банерів (динамічні і статичні), згідно заданого таргетингу. Даний вид реклами направлений на збільшення впізнаваності і зорового збереження в пам'яті фірмових складових у потенційних клієнтів.

👉 Відео реклама – розміщення відео в контекстно-медійній мережі Google Ads та найбільшому відеопорталі YouTube. Даний вид реклами орієнтований на тісний контакт з користувачем і максимальне стимулювання до покупки, а також на збільшення популярності бренду в інтернеті.

👉 Товарна реклама – реклама товарів в пошуковій видачі і на маркетплейсі Google Shopping з показом самих карток товару з ціною, фото, рейтингом і базовими характеристиками. Актуально тільки для інтернет-магазинів. Дозволяє легко масштабувати бізнес, так як вивантаження товарів в рекламу автоматизовано. Запущено в Україні з березня 2019 року.

👉 Нативна реклама – новий вид реклами, в якої матеріал вбудовується в контент сайту, що не викликає у користувача відчуття, що це саме реклама, і привертає до себе увагу.

👉 Тізерна реклама – відгалуження банерної реклами, орієнтоване на покази в приватних банерних мережах (як правило така реклама викликає до себе малу довіру, але вартість її дуже приваблива).

👉 Платна реклама в соціальних мережах – розміщення згідно соціального орієнтування цільової пропозиції (якщо у Вас є розуміння точних інтересів аудиторії, розташування, соціального статусу, то варто це спробувати). Актуально, як для підвищення впізнаваності, так і для підігріву користувальницького інтересу (знижки, акції, розпродажі). Активно працює, як джерело прямих продажів для недорогих товарів, таких категорій як: одяг, автотовари, подарунки, сувеніри.

👉 Реклама у блогерів – платне розміщення в трансляціях у відомих людей. Активно підвищує впізнаваність, а особливо довіру, так як реклама йде від конкретної людини.

Дані напрямки відносяться саме до платного розміщення і прямому розуміння слова «реклама».

реклама в интернете

Є схожі напрямки, які також можуть привести цільовий трафік

  • SEO - пошукова оптимізація сайту. Стимулювання заняття сайтом більш високих позицій в безкоштовній пошуковій видачі.
  • PR - керування інформацією в інтернеті. Як приклад - платні статті, спрямовані на відстоювання інтересів, лобіювання, прихований інтерес. Ефективно працює при публікаціях у великих ЗМІ і використанні інших джерел реклами.
  • SMM - просування в соціальних мережах. Ніби і реклама, а з іншого боку ні, так як відсутнє платне розміщення.

Це загальні напрямки реклами в інтернеті, кожен з яких включає в себе цілі системи і стратегії поведінки під кожен проект індивідуально. Ми володіємо колосальним досвідом в кожному напрямку і готові надати результативну стратегію просування на ринок.

Реклама в інтернеті в Одесі, Києві та по Україні

Фізично ми розташовані в Одесі, але реклама в інтернеті не має кордонів. У більшості випадків ми працюємо по Україні, надаємо рекламу в інтернеті в Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Одесі, а також у ближньому і далекому зарубіжжі. За додатковими питаннями звертайтеся за контактними даними або залишайте заявку на сайті.