Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Керування та робота з репутацією в інтернеті

Одні пишуть, що робота з репутацією - це контекстна реклама. Інші, що це робота з відгуками. Треті стверджують, що це послуги SMM. Тим самим, вони просто продають те, що вміють робити. В реальності, справи йдуть трохи інакше.

Робота з репутацією - це комплекс заходів, спрямованих на формування інформації про суб'єкта в необхідному ключі.

Підвищити імідж, відбілити негатив, посилити асоціації, сформувати збереження в пам'яті, стимулювати створення громадської думки, опрацювати канали комунікації з цільовою аудиторією - це і є всі пазли роботи та управління репутацією. А такі речі, як: контекстна реклама, залучення відгуків, просування в соціальних мережах, робота зі статтями - є інструментами управління репутацією.

Володіти інструментами управління репутацією не означає вміти нею управляти. Це незаперечний факт. Ключовий чинник управління репутацією - це аналітика. Починаючи від вивчення громадської думки з подальшою розробкою стратегії і впровадженням, і закінчуючи відстеженням в динаміці.

Цикл управління репутацією наступний:

 • збір інформації;
 • аналіз;
 • сполучення з цілями;
 • висновки;
 • розробка стратегії;
 • впровадження та відстеження;
 • фінальний висновок.

Як правило, до нас звертаються за впровадженням або коректуванням конкретної стратегії управління репутацією за допомогою інструментів інтернет-маркетингу:

 • робота з відгуками;
 • робота з коментарями;
 • моніторинг згадки бренду;
 • просування локацій в Google My Business;
 • контекстна реклама з позиціонуванням;
 • просування в соціальних мережах з акцентами;
 • просування статтями;
 • SEO-просування.

Робота з підсвідомістю, посилення зустрічаємості з необхідними акцентами для формування конкретного відношення до суб'єкту. У кожній конкретній ситуації є свої оптимальні інструменти впливу. Якоїсь єдиної таблетки "щастя" просто немає. Результат можна досягти тільки при комплексному вирішенні задачі.

Робота з репутацією і SERM

работа и управление репутацией, SERM

Деякі колеги ототожнюють управління репутацією з незрозумілим для звичайної людини терміном - SERM (search engine reputation management).

Нібито, просуваючи сайт в SEO і сторонніх ресурсах зі статтями, можна скласти деяку думку у користувача. Почасти це так. Деякі користувачі пошукових систем до сих пір думають, якщо сайт в топ 5, то це є найкраща компанія. Але, найчастіше їх чекає розчарування, і в кінцевому рахунку викликає негатив.

Високе ранжування в пошукових системах - результат відмінної роботи seo-фахівців, але це не говорить про те, що конкретна компанія краща за іншу. Може у кращій компанії на SEO просто немає часу.

Впливати на репутацію за допомогою SERM можна, але це не комплексне рішення задачі. Це лише один кластер. Життя багатогранне, потоки комунікацій незліченні, тому необхідний поетапний комплекс заходів, які ми перерахували вище і ще обговоримо далі.

Репутація і комплексне просування в інтернеті

Найефективніше управляти репутацією, коли суб'єкт знаходиться в комплексному просуванні, як, власне, і робимо ми. Комплексне розуміння внутрішньої складової бренду, необхідного позиціонування, відстеження конкурентів і подання на ринку в необхідному ключі.

Немає сенсу працювати з якимось одним сегментом репутації, охоплено має бути все, що здатне вплинути на думку цільового клієнта про Вас. Під контролем має бути все, що тільки можна контролювати - від підсумку збору аналітики про Вас, до вміння менеджерів компанії правильно працювати з аудиторією онлайн. У конкурентів не повинно бути шансів скористатися неприємною ситуацією з клієнтом або проломом, за допомогою якого репутація Вашої компанії може бути поставлена під сумнів.

Керування репутацією - це, в першу чергу, синтез внутрішніх і зовнішніх чинників впливу на розвиток, прийняття рішень і коригування.

Ефективні дії можливі тільки при повному зануренні в проект і його динаміку, і тільки при готовності компанії слідувати рекомендаціям фахівців з управління репутацією.

З нашого боку, ми надаємо наступні роботи по управлінню репутацією:

 • Комплексне просування в інтернеті, починаючи від сайту і закінчуючи соціальними мережами і відгуками на сторонніх ресурсах.
 • Локальне рішення задач.

Індивідуальна робота, під кожного клієнта.

За більш детальною інформацією звертайтесь за контактами агентства.