Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Шкідливе ПЗ Google Ads (Adwords)

Ми написали цей матеріал, так як зіткнулися з серйозною проблемою в Google Реклама (колишній Adwords) з шкідливим ПЗ. Якщо Ви читаєте цю статтю, Ви напевно знайомі з ситуацією, коли відхиляють Ваші оголошення в Google Ads з помилкою «Шкідливе ПЗ» без пояснення будь-яких причин.

Вредоносное ПО Adwords

У червні 2018 року ми зіткнулися з аналогічною проблемою відразу в двох проектах. Клієнтам зламали хостинги, рекламу заблокували і Google буквально почав ігнорувати. Звичайно, ми відразу почистили сайти, поміняли всі паролі і пройшли розблокування в Search Console, але це не допомогло. Google Ads (Adwords) все ще вважав сайти шкідливими. Ми продовжили копати далі, так як це були постійні клієнти агентства.

Ми підняли всі антивірусні бази інтернету, зверталися до найавторитетніших розробників антивірусів світу, писали в Росію і Німеччину, але у відповідь тиша. Буквально, ми видаляли навіть папки, на які вказував Google. Але, у відповідь - Ваш сайт як і раніше шкідливий, помилки в таких-то файлах, хоча ми їх видалили. Абсурд!

У процесі вирішення проблем наші клієнти не втратили відвідувачів своїх сайтів з Google Adwords (Ads), ми вигадали способи роботи і те як пройти проблему з «Шкідливим ПЗ». Дане рішення тепер у нас в активі.

Якщо Ви вже все перепробували, зробили все, що говорить Google, дійшли до відчаю, техпідтримка Вас буквально футболить стандартними відповідями "Ваш сайт як і раніше шкідливий", тоді цей перелік пунктів для Вас.

10 порад, як вирішити проблему з шкідливим ПЗ:

  1. Зміна всіх паролів по сайту - адмінка, фтп, хостинг.
  2. Перевірка статусу в Search Console.
  3. Читаємо повідомлення Search Console із зазначенням джерела шкідливого коду.
  4. Запуск антивірусної перевірки на хостингу. За результатами чистимо все, що підозріло.
  5. У Search Console відправляємо сайт на перевірку.
  6. Чекаємо 2-3 дні.
  7. Якщо в seo сайт розблокували - йдемо в Google Ads та запускаємо на перевірку оголошення.
  8. Якщо схвалили - радіємо, якщо ні - продовжуємо боротися.
  9. Дзвонимо в підтримку і аргументуємо тим, що в Search Console сайт не шкідливий, нехай запустять сайт на ручну перевірку.
  10. Чекаємо близько 7 днів і отримуємо відповідь:

"Вибачте, з технічних причин наша система давала помилкові дані. Ваш сайт більше не шкідливий. Протягом 24 годин ви можете відновити рекламу в Google Ads".

Радіємо життю. І ніяких змін доменів і закриття бізнесу. Багато хто поміняли домени, але ми все-таки встояли і продовжували боротися. Всім успіхів і удачі!