Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Емодзі в оголошеннях Google Ads

Зірочки, смайлики, стрілочки, квіточки ... Якщо Ви це читаєте, то напевно помітили емодзі в оголошеннях Google Ads (гугл реклама, АдВордс) і шукаєте спосіб, як це зробити у себе.

Эмодзи в объявлениях Google Ads

Як і куди можна додавати емодзі:

  • В 99% випадків наявність емодзі в оголошеннях проходять модерацію, коли вони знаходяться у видимому шляху URL – «Path1» и «Path2».
  • В 1% випадків може пройти модерація, коли емодзі знаходяться в заголовках або описі - в даному випадку спрацьовує недоробка автоматичних алгоритмів перевірки Google, просто випадковість.

З приводу першого пункту - поки є такий хак, хоча в документації Google Ads використання emoji повністю заборонено. Принаймні цю лазівку ринок швидко підхопив, що дає оголошенням додаткові переваги:

  • вище показник клікабельності CTR;
  • менше ціна за клік.

Значить варто використовувати таку можливість, поки її не почали використовувати абсолютно всі!

эмодзи в адвордс

Поради щодо вибору емодзі:

  • Не обирайте що попало, обирайте смайлик за змістом.
  • Перевіряйте відображення. У маленькій роздільній здатності може спотворюватися сенс іконки (у нас один конкурент вставив смайлик посмішку, а видно, як маленький диявол). Нехай це буде щось маленьке, красиве, і буде коректно відображатися.
  • Використовуйте emoji в оголошеннях гугл в «Path1». В такому випадку у Вас будуть покази не тільки на десктопі, але і на мобільних пристроях в тому числі.
эмодзи гугл реклама, гугл адс

Де брати емодзі для оголошень в Google?

  1. https://emojipedia.org/google/
  2. http://getemoji.com/
  3. https://www.emojione.com/emoji/v4

Додатково, для браузера Google Chrome Ви можете встановити розширення Emoji Keyboard by EmojiOne.

Сподіваємося, це дасть Вам додатковий бонус для ефективності контекстної рекламы в Google Ads.

* Даний лайфхак успішно працював на всіх акаунтах до осені 2020-го року. Зараз це повністю заборонили, хоча в деяких акаунтах оголошення з емодзі ще залишилися.