Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Google Adwords стає Google Ads

24 липня 2018 року Google Adwords став Google Ads. Ми, як партнери були повідомлені про це 2 липня і спокійно чекали дати ребрендінгу. Додатково, в цей же день Google запустив нову платформу - Google Marketing Platform (для маркетологів, що вміщає в себе синхронізовані дані маркетингу компаній), а також ребрендінг Google Cloud Platform. Ми з Вами будемо говорити про Google Реклама або англійською «Google Ads».

Google Ads Реклама

Що нового нас чекає в Google Ads?

  • Нові типи кампаній для малих підприємств, наприклад готелів.
  • Нові звіти про взаємодію користувачів з фізичним точками продажу клієнтів.
  • Кампанії, орієнтовані на мету, а не на місце розміщення. Google постійно допрацьовує алгоритми аналізу конверсій і користувачів, з метою пошуку нових клієнтів в автоматичному режимі. Це стосується як звичайних кампаній, так і кампаній для інтернет-магазинів Google Shopping.
  • Автоматичне створення фідів товарів для Merchant Center на основі мікророзмітки (це ми розуміли ще при запуску Merchant Center, так як там вже є про це інформація).
  • Автоматизовані оголошення в пошуковій мережі (не думаємо, що це приживеться, але для деяких сфер може спрацювати).
  • Мультиплатформенні звіти в Google Analytics (буде вирішена проблема синхронізації даних про користувачів в одному звіті).
  • Постійне оновлення інтерфейсу Google Реклама (нагадаємо, старий інтерфейс вже не оновлюється, тому всі нові можливості зустрічайте тільки в новому інтерфейсі).
google ads reklama

Розуміючи всі інновації, можна сказати, що контекстна реклама не перестає розвиватися. І, з кожним днем пропонує безліч рішень, що дозволяють посилити процеси просування. Нам же залишається правильно ними скористатися і інтегрувати в свій бізнес. Чим, власне ми і займаємося в Україні та інших країнах світу.