Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Google Ads Editor – для кого і навіщо?

Якщо Ваш акаунт має складну структуру, передбачає масові дії над групою елементів, Вам може знадобитися Google Ads Editor.

Google Ads Editor - офіційна програма Google для керування акаунтом Google Ads з робочого столу та можливістю роботи в режимі офлайн.

Можливості Google Ads Editor:

👉 Робота зі скачаним акаунтом в офлайн режимі на робочому комп'ютері, без "гальм" браузера.

👉 Системні дії над будь-якими елементами рекламних кампаній, починаючи від ключових слів та закінчуючи оголошеннями.

👉 Системний експорт та імпорт елементів кампаній.

Мабуть це головне. Важливо, як Ви скористаєтеся цими можливостями: хтось масово створює кампанії, хтось масово завантажує ключові слова, хтось масово змінює налаштування в кампаніях, хтось масово редагує оголошення тощо. Кожен використовує цей функціонал під свої потреби реклами PPC.

Програма виглядає приблизно так:

Google Ads Editor

З приводу переваг Google Ads Editor

Базова робота з Google Ads Editor – це і є величезний плюс, порівняно з роботою з Google Ads у браузері. Такі прості команди як: копіювати, видалити, вставити і редагувати тисячі елементів можуть виконуватися за секунди, що незрівнянно з браузерним Google Ads.

Google Ads Editor регулярно оновлюється, щонайменше 1 раз на 2 місяці з додаванням різних нововведень та зручностей.

Завантажити Google Ads Editor можна завжди на офіційному сайті.

Для більш професійної роботи рекомендуємо вивчити Excel, тому що підготовка всіх масових підвантажень здійснюється саме там.

* Єдиним обмеженням Google Ads Editor є робота з обліковими записами, які мають не більше 5000 рекламних кампаній. Це перевірено.