Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Менторство в інтернет-проектах і рекламі

Володіючи досвідом більш 10 років, керуючи більше 500 проектами, контактуючи з більш ніж 4000 підприємців, про менторство я не замислювався, поки один з наших клієнтів не запропонував стати ментором для нього. Трохи пізніше аналогічна пропозиція надійшла ще від декількох клієнтів.

Пояснюючи, чому мене хочуть бачити ментором в рекламі, клієнти говорили наступне:

"Нам потрібні Ваші поради, Ваше бачення. У Вас колосальний досвід, і цей досвід на 90% успішний. Ми б хотіли платно цим скористатися. Ми розуміємо, що по-товариськи тут поради не запитаєш, і ми готові за це платити."

Я обіцяв подумати.

Хто ж такий ментор і яка його роль в рекламі і інтернет-проектах? У Вікіпедії потрібної відповіді немає, точніше вона міститься там лише частково - слово "ментор" асоціюється з давньогрецьким героєм.

Ментор - це наставник, порадник, який має успішний досвід в тій чи іншій сфері, який має глобальне бачення, який допомагає не допустити типових помилок і досягти максимально ефективного результату.

Менторство в интернет-проектах и рекламе

Ментори актуальні в будь-яких сферах. Юристи, адвокати, фінансові консультанти, маркетологи і так далі.

Який би не був крутий фахівець, все одно є хтось, хто вище нього, з ким би він був би не проти порадитися або дізнатися більш авторитетну думку з конкретного питання. Розуміти, що є хтось вище - це теж конкретний рівень свідомості, бо у деяких є впевненість в тому, що "я найкращий". Світ багатогранний, тому одна людина або одна компанія просто фізично все знати не може.

Отже, коли необхідна допомога ментора?

  • Коли Ви що-небудь починаєте або маєте до цього негативний досвід.
  • Коли ціна кожної помилки вимірюється не тільки грошима, а й втраченим часом.
  • Коли Ви починаєте щось стратегічне, що відразу потрібно робити правильно з самого старту.

Чим ментор може бути корисний?

☝ Імплементації багаторічного досвіду.

Так, це можна порівняти з тим, як Вам дали навігатор десь в незнайомій місцевості. Часом, метод проб і помилок не завжди хороший.

Які інструменти ментора?

Поради, аналітика, карта дій, авторський нагляд, коригування, ну і найголовніше - це мудрість, яка приходить з роками накопиченого досвіду і конкретним віком.

Власне, досвід менторства у нас є. Це просто новий термін. Діджитал сфера постійно розвивається. Є проекти, які обслуговуються в "модних" компаніях і за сумісництвом приходять до нас на консультації. Чому так відбувається, Ви напевно розумієте самі. За більш детальною інформацією звертайтеся за контактами агентства.