Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Від чого залежать продажі через інтернет?

Продажі через інтернет - це те, про що сьогодні мріє кожен підприємець, озираючись на конкуренцію і реальний стан в економіці.

продажи в интернете

Продажі в інтернеті - додаткове джерело продажів в наш час.

Якщо до 2008 року (коли стрімко почала розвиватися інтернет-торгівля) бізнес грунтувався на розташуванні офісу, магазину, напрацьованих відносинах, то сьогодні ринок відкриває нові можливості продажів за межі цих кордонів.

Інтернет відкрив можливість продавати товари по всій країні і в будь-яку точку світу. Рекламне поле товару просто зросло в рази. Більш того, стали системно з'являтися представники онлайн-бізнесу, які починали свою діяльність в онлайн середовищі без оффлайн фундаменту. Але, відкрити сайт - це ще не кінцевий результат. Продажі - ось мета всіх зусиль і напруженої роботи.

Основні чинники продажів в інтернеті:

  • Товар - характеристики, вигода покупки, обмеженість і доступність. Погодьтеся, що товар не обов'язково будуть купувати у Вас, якщо його можна купити де завгодно за доступною ціною.
  • Ціна товару - в кризовий час вигода рухає людством. Без хорошої ціни сьогодні продати що-небудь практично неможливо. Інтернет відкрив можливість порівняння цін буквально в 3-4 кліка.
  • Магазин-сайт - сприйняття, довіра, зручність, стимулювання покупки. Чим простіше клієнту ознайомитися з асортиментом, зробити вибір і оформити замовлення товару - тим більше у Вас шансів продати.
  • Просування - цільовий трафік, чисельність трафіку. Якість і кількість - золота середина, яка виводить конверсію в прибуток.
  • PR - "не купи, а люби". Без цього Ваш товар не куплять. PR робить з селян президентів. Тут є чому повчитися!
продажи через интернет

Це основа основ маркетингу в інтернеті. Якщо заглибитися в кожну групу, то факторів, що впливають на продажі в інтернеті буде тисячі.

Кожна група впливає по-своєму. Якщо якась із груп кульгає, це значно відбивається на кінцевому результаті. Динамічна взаємодія і гармонія факторів визначає кінцевий результат роботи Вашого бізнесу в інтернеті. Сьогодні мало просто зробити сайт або запустити рекламу в google. Необхідний комплексний підхід розвитку продажів.

Немає чіткої методики або книги - "Як багато продавати?". Є тільки практика і аналіз як внутрішнього, так і зовнішнього середовища, яка дає об'єктивну оцінку того, що відбувається.

Якщо Ваш сайт не продає, або щось йде не так - звертайтеся! Проведемо об'єктивний аналіз бізнесу в інтернеті, дамо незалежну оцінку просування, рекомендації стратегічного розвитку продажів в інтернеті.

Ми з радістю Вам допоможемо у вирішенні Ваших завдань.