Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Проект під ключ. Alex Bell

Ми не просто пропонуємо послуги просування.

Ми маємо унікальний досвід реалізації комплексних рішень - інтернет-бізнес під ключ.

брендовая обувь

Передісторія

До 2013 року інтернет-магазин взуття Alex Bell співпрацював з багатьма seo-агентствами що просувають сайти. Всі вони, використовуючи стандартні схеми, обіцяли місця в топах, стрімке зростання продажів, впізнаваність, популярність та інше. Що в підсумку? Інтернет-магазин змінив 4-х підрядників, не отримавши ні від одного з них абсолютно нічого з очікуваного. Сайт відверто «висів» і відмовлявся нормально працювати.

Нова реальність!

В кінці 2012 року на нас вийшов цей багатостраждальний інтернет-магазин з позначеної проблемою і сумним досвідом співпраці. Клієнт вже не бажав комусь платити гроші, так як вже просто нікому не вірив. Наша співпраця починалася з тупикової ситуації, ми не бачили готової відповідної пропозиції і постійно її шукали.

Що ми придумали?

Євген Холостенко знайшов унікальне і ефективне рішення - проект під ключ. Взяв всю відповідальність на себе і запропонував новий концепт співпраці:

під ключ = ідея + сайт + просування = продажі

Ми взяли на себе всі функції управління проектом. Наш клієнт забезпечує тільки обробку замовлень.

Як все було

Євген Холостенко здійснив комплексний аналіз ринку взуття США і України, отримавши кількісні і якісні висновки, і почав діяти. В початку 2013-го привернув до реалізації проекту одну з кращих команд розробників сайту, маркетолога, проектного менеджера, технічного директора. В цілому над проектом працювало 8-12 чоловік.

проект под ключ

Безліч зустрічей, погоджень, обговорень ... Бурхлива і плідна діяльність, в якій кожен займався своєю, причому улюбленою, справою.

Сайт створювався на самопісний платформі, дизайн розроблявся відомим художником від концепту до найдрібніших іконок, опрацьовувалася маркетинг-модель подачі товару, система E-mail і смс-агрегатора, впроваджувалося багато інновацій, що раніше не використовувалися на ринку.

Базова версія сайту вийшла в середині 2013 року. Ще рік тривали доопрацювання функціоналу та редагування, згідно аналітиці.

Відразу запущено ексклюзивне просування сайту.

Що отримали...

Проект запрацював! Пішли продажі. Виросла конверсія. Сформувався позитивний імідж компанії Alex Bell і відповідні відгуки. Інтернет-магазин Alex Bell став топовим інтернет-магазином брендового взуття в Україні. Це очевидна реальність!

На жаль, багатьох тонкощів проекту ми розкрити не можемо, так як це є комерційною таємницею нашого клієнта.

Що сьогодні?

Сьогодні в 2016-му ми готуємо новий сюрприз!

Створюємо новий тренд інтернет-бутиків України!

Запуск в найближчий тиждень. Будьте з нами, далі буде...