Просування сайтів & web-аналітика

Відправити заявку    +38 096 558 75 14

Ваш аккаунт Instagram готовий до запуску? Обов'язково перевірте!

Після блокування в Україні соцмережі Vkontakte - Instagram стрімко набирає аудиторію і стає мало не найпростішою і найпопулярнішою соціальною мережею для просування! Вислухайте топ 7 важливих порад, без яких починати просування в інстаграм категорично не можна!

рекомендации продвижения инстаграм

Бізнес-аккаунт і тільки він - Business Account

Перш ніж пройтися по основному списку, давайте визначимося з тим, що стандартний аккаунт не підходить для просування в Instagram. Вам знадобиться бізнес-аккаунт, завдяки якому значно розширяться Ваши можливості по збору статистики, аналізу цільової аудиторії і способам впливу на неї. Для створення бізнес-аккаунта в Instagram необхідна Facebook сторінка компанії. Синхронізувавши Facebook сторінку і Instagram аккаунт, Ви зможете перевести звичайний аккаунт в бізнес-аккаунт і збільшити кількість потенційних клієнтів.

Перевірка імені на грамотність - Nick Name

Якщо ви стартуєте в Instagram, то про назву облікового запису та простоту ніка потрібно подбати відразу ж. Чим коротше і простіше - тим краще. Намагайтеся не використовувати в назві більше одного нижнього підкреслення, будь-які дати і довгі слова.

Що Ви розповіли про себе? - Profile

Заповнення профілю, це обов'язкова умова успішного просування бізнесу в Інстаграм. Але, не дублюйте телефон. Для нього відведена окрема графа. Після її заповнення Instagram зробить вказаний номер активним.

Де ви? - Location

Якщо у Вашого бізнесу є фізична адреса, обов'язково вкажіть її. Якщо ж, певною локації у бізнесу немає, тоді використовуйте додаток Facebook і опцію «Де ви?». Назвати місце можна як завгодно. Після цього поверніться в Інстаграм і завершите заповнювати профіль, вказавши місце розташування, раніше створене в Facebook.

Перші підписчики - Users

Доведено, що на аккаунт з 0 підписчиками цільова аудиторія не реагує. Не біда - кличте друзів! Та й починати з підписчиків-друзів завжди простіше і психологічно комфортніше. Не соромтеся просити своїх знайомих підписатися на Вашу бізнес-сторінку, і час від часу лайкати її записи.

Контент повинен бути - Posting

Почніть створювати пости. Без них сенсу в існуванні аккаунта немає. Частота постінгу також має значення. Не потрібно заповнювати стрічку підписчиків публікаціями своєї компанії, але і нагадувати про себе тільки 1 раз на тиждень теж не варто. Хоча б по 1 посту 5 днів на тиждень має бути.

Хештеги - стежка до клієнта - #HashTag

У Instagram хештеги одна з основних умов успішного просування. Одна з головних помилок починаючих просування в Instagram - хештеги вузької тематики. Безумовно, такі хештеги повинні бути присутніми, але забувати про так звані «загальні» хештеги не варто. Інстаграм допускає використання 30 хештегів в одній публікації. Нехай більша їх частина буде тематичною і білятематичною, але решта - загальними. Наприклад: місто, актуальне для Вашого бізнесу; слова, що відображають інші інтереси Вашої цільової аудиторії (наприклад, «любов», «сім'я», «подорожі») і т.д ..

Що далі?

Це регулярна робота з постінгом і ручним залученням підписчиків. Кожен пост робіть унікальним і неповторним. Якщо немає резонансу і креативу - тут робити нічого. Якщо Ви вже просувається в інстаграм і зайшли в глухий кут, немає росту і віддачі - телефонуйте, пишіть, ми завжди тут!